+372 56900923       Kotka 44, Tallinn, Eesti        info@udiil.eu

Cisco WS-C2960X-48TS-L

85.00

4 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Lülitusklass: Hallatav

Võrgu ülesehitus: Gigabitine Ethernet

10/100/1000 Mbit/s: portide arv 48

PoE:

Toetatud protokollid ja standardid:

IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p CoS Prioritization
IEEE 802.1Q VLAN
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1X
IEEE 802.1ab (LLDP)
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af and IEEE 802.3at
IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p CoS Prioritization
IEEE 802.1Q VLAN
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1X
IEEE 802.1ab (LLDP)
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af and IEEE 802.3at
IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports

Garantii: 6 kuud

Cisco WS-C2960X-48TS-L
Scroll to top