+372 56900923       Kotka 44, Tallinn, Eesti        info@udiil.eu

Cisco WS-C3560CG-8PC-S PoE+

100.00

1 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Lülitusklass: Hallatav

Võrgu ülesehitus: Gigabitine Ethernet PoE+

10/100/1000 Mbit/s: portide arv 8

PoE: 8-port PoE+

Toetatud protokollid ja standardid:

●  IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
●  IEEE 802.1p CoS Prioritization
●  IEEE 802.1Q VLAN
●  IEEE 802.1s
●  IEEE 802.1w
●  IEEE 802.1x
●  IEEE 802.1AB (LLDP)
●  IEEE 802.3ad
●  IEEE 802.3af
●  IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
●  IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
●  IEEE 802.3 10BASE-T specification
●  IEEE 802.3u 100BASE-TX specification
●  IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification
●  IEEE 802.3z 1000BASE-X specification
●  100BASE-BX (SFP)
●  100BASE-FX (SFP)
●  100BASE-LX (SFP)
●  1000BASE-BX (SFP)
●  1000BASE-SX (SFP)
●  1000BASE-LX/LH (SFP)
●  1000BASE-ZX (SFP)
●  1000BASE-CWDM SFP 1470 nm
●  1000BASE-CWDM SFP 1490 nm
●  1000BASE-CWDM SFP 1510 nm
●  1000BASE-CWDM SFP 1530 nm
●  1000BASE-CWDM SFP 1550 nm
●  1000BASE-CWDM SFP 1570 nm
●  1000BASE-CWDM SFP 1590 nm
●  1000BASE-CWDM SFP 1610 nm
●  RMON I and II standards
●  SNMPv1, SNMPv2c, and SNMPv3

Garantii: 6 kuud

Cisco WS-C3560CG-8PC-S PoE+
Scroll to top